ربات موزگرام چیست؟

قبل از آنکه ربات موزگرام را به شما توضیح بدیم، لازمه در باره یک روش متداول افزایش فالوور صحبت کنیم.

یکی از بهترین روش های جذب کردن فالوئرهای جدید ، تعامل داشتن با سایر پیج‌ ها است . یعنی اینکه شما

شروع به لایک کردن، کامنت گذاشتن یا فالو کردن کاربرانی بکنید که فکر میکنید به پیج شما

علاقه‌ داشته باشند تا شاید  آنها هم به سراغ پیج شما بیایند.

شاید  خود شما هم قبلاً این روش را امتحان کرده باشید و بازدهی بالای آن را دیده باشید، یا حتی کسانی

برای افزایش فالوور با همین روش ها شما را فالو کرده‌ باشند.

شاید وقتی کسی به پیج شما لایک، کامنت یا فالو بدهد، شما هم متقابلا کنجکاو بشید تا اون پیج را بررسی

کنید و اگر خوشتون اومد اون پیج رو دنبال کنید.

حالا بگذارید دوباره به ربات موزگرام خودمان برگردیم. کارکرد یک ربات افزایش دنبال کننده اینستاگرام، دقیقاً همان

چیزی است که در بالا توضیح داده شد. یعنی ربات اینستاگرام یک برنامه یا نرم افزار است که در نقش پیج شما،

به سراغ آدم‌هایی می‌رود که احتمالاً به پیج شما علاقه‌مند هستند و با آنها تعامل ایجاد می‌کند (همان لایک، کامنت،

فالو ، ارسال دایرکت ؛ ارسال پست و …). تنها فرق این برنامه این است که دیگر همه‌چیز به صورت خودکار انجام

می‌شود و شما فقط باید تنظیمات اولیه‌ای به ربات موزگرام بدهید.

 
View this post on Instagram

_ سرویس هوشمند موزگرام _ تبلیغات 24 ساعته برای پیج تجاری شما جذب کاربر از اهداف ، هشتگ و حتی شهر شما ! با سرویس موزگرام در ماه هزاران کاربر واقعی ایرانی و هدفمند برای پیج تجاریتون جذب کنید _ برای استفاده از این سرویس ابتدا در سایت mozgram.ir عضو بشید و بسته 30روزه رو سفارش بدید و در انتها به تلگرام ، دایرکت و یا ایمیل ما پیامی حاوی ایمیل عضویت خودتون در سایت رو ارسال کنید تا فعال سازی نهایی توسط ما انجام بشه _ همچنین در بخش IG TV فیلم آموزش استفاده از این سرویس قرار گرفته که توصیه می کنیم حتما تماشا کنید 💓🌹 _

A post shared by 0098like.ir (@0098like2) on

   

ربات موزگرام چگونه کار می‌کند؟

حالا که فهمیدیم ربات موزگرام چیست، وقت آن است که به سراغ نحوه فعالیت آن برویم. ربات موزگرام هم می‌تواند در افزایش فالوورهای واقعی (و صد البته، ایرانی) شما بسیار تاثیرگذار باشد، هم دقیقاً کسانی را به صفحه شما جذب می‌کند که به آن علاقه‌مند هستند. اما این موضوع چگونه انجام می‌شود؟

شما در هنگام تنظیم ربات موزگرام ، ۲ مساله کلی را باید مشخص کنید که در ادامه آنها را توضیح می‌دهیم

مساله ۱: چگونه می‌خواهید تعامل داشته باشید؟

همانطور که گفتیم، شما با استفاده از ربات موزگرام می‌توانید به روش‌های مختلفی با کاربر تعامل داشته باشید:

 1.  می‌تواند به صورت اتوماتیک پست‌های دیگران را لایک کند.
 2. می‌تواند کامنت‌های خودکار بر روی پست‌های دیگران بگذارد.
 3.  می‌تواند به صورت خودکار پیج‌های مرتبط را فالو کند و اگر دلتان بخواهد پس از مدتی آنها را آنفالو کند.
 4. می تواند دایرکت خوش آمدگویی خودکار برای افرادی که جدیدا شما رو فالو کردن ارسال کند.
 5. می تواند پست های خودکار از پیج های هدف در پیج شما ریپست کند .
 6. می تواند پست های زمانبندی شده خودکار در زمان مشخص  در پیج شما پست کند .

می‌توانید مشخص کنید از کدام روش‌های ذکر شده برای جذب فالوور استفاده کند. به علاوه، می‌توانید سرعت انجام هر یک از این فعالیت‌ها را مشخص کنید. مثلاً ربات موزگرام را به نحوی تنظیم کنید که هر ساعت، ۱۰ پیج هدف را فالو کند.

و اینگونه است که ماهیانه شما می‌توانید هزاران فالوور جدید برای پیج خود پیدا کنید. آدم‌هایی که واقعی هستند.  این آدم‌ها به پیج شما علاقه‌مند هم هستند. چگونه ربات موزگرام از پس چنین چیزی بر می‌آید؟

این مربوط به مساله دوم ما می‌شود.

 

مساله ۲: با چه کسانی می‌خواهید تعامل داشته باشید؟

مطمئناً چندان به سود شما نیست که یک پیج انگلیسی را فالو کنید. چون در بهترین حالت، قرار است یک فالوور خارجی به دست آورید. فایده هم ندارد اگر پست کسی را لایک کنید که کوچکترین علاقه‌ای به پیج شما ندارد. در نهایت چنین آدمی قرار نیست به دنبال کننده شما تبدیل شود.

چیزی که شما می‌خواهید مشخص است: فالوورهای واقعی و ایرانی (شاید هم فقط خارجی). برای اینکار ربات موزگرام  یک قابلیت فوق‌العاده را به شما ارائه می‌دهد: مشخص کردن و هدفگیری کسانی که مخاطبان اصلی شما هستند. آن هم به ۳ روش مختلف.

در ادامه تک تک روش های هدفگیری مخاطبان توسط ربات موزگرام را به شما توضیح خواهم داد:

 1. افزایش فالوئر و لایک با ربات موزگرام

اکثر کاربران اینستاگرام از هشتگ برای مشخص کردن موضوع پست‌های خود استفاده می‌کنند ، کافی است مشخص کنید که چه هشتگ‌هایی به کار شما مرتبط هستند. مثلاً اگر کار شما در زمینه لباس است، می‌توانید کسانی را هدف فعالیت‌های ربات خود قرار دهید که از هشتگ #لباس و #مانتو در پست‌های خود استفاده کرده‌اند.

 1. یک مکان جغرافیایی را هدف بگیرید

مواقعی هم هست که شما فقط به دنبال کاربرانی هستید که در یک مکان مشخص هستند. مثلاً می‌خواهید فالوئرهای شما از یک شهر مشخص مثل تهران یا رشت باشند. آن وقت کافی است برای ربات موزگرام خود این مکان را تعیین کنید تا به سراغ کاربرانی برود که پست‌هایی در مکان (Location) مد نظر شما منتشر کرده‌اند.

البته، لازم نیست هدفگیری جغرافیایی شما به بزرگی یک شهر باشد. گاهی می‌خواهید فقط یک منطقه را هدف قرار دهید. مثلاً کسانی که در تجریش هستند. و چنین چیزی هم توسط ربات موزگرام ما ممکن خواهد بود.

 1. یک پیج (رقیب را) هدفگیری کنید

وقتی کسی به پیج‌های مشابه شما علاقه‌مند باشد، به احتمال زیاد از پیج شما هم خوشش خواهد آمد. پس هدفگیری چنین آدم‌هایی قطعاً به سود شما خواهد بود. و خوشبختانه ربات موزگرام ، چنین امکانی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. یعنی با استفاده از آن می‌توانید با فالوئرهای یک پیج دیگر هم تعامل داشته باشید.

 

ربات موزگرام در جذب فالوورهای جدید چقدر تاثیر دارد؟

خب، تمام این‌ها در حرف قشنگ است. اما سوال بزرگ اینجاست که استفاده از ربات موزگرام ، واقعاً چقدر در جذب فالوورهای جدید تاثیر خواهد داشت. در جواب باید بگویم که طبق تجربه، متوجه شده‌ایم که به طور متوسط، یک پیج در ماه می‌تواند ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ فالوور جدید بدست آورد.

اما نباید فراموش کنید که گرفتن فالوورهای جدید کاملاً بستگی به کیفیت پیج شما دارد. اگر صفحه جذابی داشته باشید، گرفتن ۵۰۰۰ فالوور جدید در یک ماه هم دور از ذهن نیست. اما اگر صفحه شما جذاب نباشد، بازدهی ربات موزگرام شما هم کمتر خواهد بود.

این یعنی استفاده از ربات موزگرام ، علاوه بر بالا بردن تعداد فالوورهای شما، یک مزیت دیگر هم خواهد داشت. اینکه بتوانید پیج خود را از نظر جذابیت بسنجید و کیفیت آن را به مرور زمان بهتر کنید. این حرف به این معناست که اگر ربات موزگرام شما ماهانه کمتر از ۱۰۰۰ فالوور را جذب کرده است، شما صفحه‌ی چندان جذابی ندارید و باید در صفحه‌ی خود تجدید نظر کنید.

آیا ایدۀ استفاده از ربات اینستاگرام برای شما جذاب شد؟

تا به اینجا، مطمئن هستیم که با ربات موزگرام به خوبی آشنا شده‌اید و از قابلیت‌های آن سر در آورده‌اید. اما هیچ بعید نیست که حالا دوست داشته باشید بیشتر در رابطه با این نرم‌افزار اینترنتی اطلاعات کسب کنید و شاید حتی یک حساب کاربری  در سایت موزگرام برای خودتان فعال کنید.

اگر حدس ما درست است، پس از شما دعوت می‌کنم به صفحه عضویت ربات موزگرام ما مراجعه کنید و بیشتر در رابطه با ربات موزگرام اطلاعات کسب کنید. همچنین اگر سوالی در رابطه عضویت ؛ خرید و فعال سازی  ربات موزگرام  دارید، می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصان ما از طریق تلگرام به شماره 09367863151 یا ایدی http://t.me/Like0098 و با ایمیل 0098like@gmail.com تماس برقرار کنید .

همچنین پیشنهاد می کنیم  فیلم آموزش تنظیمات و استفاده از ربات موزگرام که در بخش IG TV پیج رسمی ما منتشر شده رو تماشا کنید .

 

لینک فیلم آموزش  ربات موزگرام  :

 
View this post on Instagram
 

آموزش تنظیمات ربات اینستاگرام موزگرام

A post shared by 0098like.ir (@0098like2) on

 

   

 

در صورت هر گونه مشکل لطفا با ما در تماس باشید  

  سپاستماس با ما
نماد ها
 • نماد اعتماد الکترونیکی ( به زودی )

 • درگاه مستقیم و امن بانک سامان پرداخت الکترونیک سامان کیش